Autobiografia najlepszego pokerzysty świata.

Światowa premiera najbardziej oczekiwanej książki w tym roku. Równocześnie w USA, UK i w Polsce.

To nie jest zwykła autobiografia. To również książka o pokonywaniu przeszkód i wyciąganiu wniosków po własnych błędach. Ponadto znajdziecie tutaj kawał historii WSOP. Phil Hellmuth pisze o wszystkim, co sprawiło, że jest dzisiaj najbardziej utytułowanym pokerzystą na World Series of Poker.
Kto sprzątał klatki po małpach? Jak przetrwać utratę bankrolla? A wiecie, że był deal w finałowym rozdaniu Main Eventu WSOP w 1989 już po showdownie?
Te fakty i całe mnóstwo innych znajdziecie w tej niezwykłej książce.

„Czytając tę książkę dowiecie się kim jest Phil Hellmuth więcej, niż sugeruje jego przydomek ‚Pokerowy Bachor’. To fascynujące wejście w głąb umysłu jednej z największych gwiazd pokera.

Daniel Negreanu, profesjonalny pokerzysta

Bezpłatny fragment książki znajdziesz TUTAJ!

Wydawnictwo PLAYER, wydanie pierwsze – sierpień 2017, 358 stron.